Výsledky: Velké ceny Ostravy Grand Prix 2011z 22.10.2011:

Obrazek

Halo halo - foto posím !!!

9. 5. 2009

Obrazek1.-3.května 2009 jsme si opět propůjčili Faru v Životicích u NJ.
A pokusili jsme se něco přiučiti a doučiti z karate. Více se dozvíte v dalších dnech. Jen vám prozradím, že nás navždy opustil basketbalový koš. Prosím minutu ticha na jeho památku.
Pár Foteček v Galérii 1.

Oddílové vesty

16. 2. 2009

tyto nové vesty jsme pořídily díky TJ Sokol Životice u Nového Jičína. Máme jich sice jenom pár - proto byly rozděleny mezi aktivní závodníky. Ale ostatní se mohou těšit na trička v oranžové barvě, která budou mít ten samý nápis jako vesty.

Obrazek

12. kolo ligy talentů ve Fulneku

6. 12. 2008

| Komentářů: 2

| Fotografie: 12.kolo ligy talentů Fulnek 29.11.08

Obrazek 29. listopadu proběhlo 12. kolo ligy talentů ve Fulneku: rozjelo se nás tam celkem 10, bojovalo se opět ve 3 disciplínách a to KATA, KIHON, KUMITE. Mohu říci, že se nám celkem dařilo a výsledkem je 12 medajlí.

Silesia cup 2008

4. 11. 2008

ObrazekV sobotu  8. listopadu 2008 proběhy závody v Odrách

Tak jako každý rok jsme se opět zúčastnily závodů v Odrách. Tentokrát nás bylo osm a to :

Lušovská Veronika, Lušovksá Tereza, Lušovský Marek, Nováková Klára, Nováková Tereza,

19. 3. 2008

ObrazekDne 1.3.2008 proběhlo již druhé kolo národního poháru - tentokrát v Hodoníně. Těchto závodů se účastnili pouze 3 závodníci a to: Vávrová Lenka, Vávra Pert a Černoch Michal. O medajlové úmístění se postaral Černoch Michal, který obsadil v kategorii 8.kyu do 15 let první místo. Tímto blahopřejeme

Výsledky a fotky z Kroměříže 9.2.2008

16. 2. 2008

ObrazekV sobotu 9.2.2008 proběhlo první kolo NP Goju Ryu v Kroměříží. Těchto závodů se zůčastnilo 11 členů. A to všichni tři Lušovští - Marek,Veronika,Tereza a další Lušovský Lukáš, dále Vávra Petr, Vávrová Lenka, Černoch Michal, Kozelková Radka, Nováková Klára, Novákvá Tereza a Roman Hradecký.

FOTO viz. Galérie 1.

Výsledky Vánoční ceny Mladé Boleslavy 24.11.2007

28. 11. 2007

Obrazek24.11.2007 proběhla Vánoční cena Mladé Boleslavy. Z našeho oddílu se zúčastnily bohužel jen dvě závodnice ( sice byl větší zájem mladých karatistů - doprava selhala ). Tyto dvě slečny ale obhájily naší čest. Klára Nováková se sice neumístila, ale její kata byla skvělá a postup jí utekl pouze o jeden praporek, a co více byla spokojená jak kata zvládla - a toho si vážíme. Lenka Vávrová vybojovala skvělé 3.místo z 24 závodnic. Tímto děkujeme oběma za účast našeho oddílu.